EAE EDGE

Endüstriyel IoT’ nin gelişimi ile  günlük bilişim alt yapı ihtiyacının artması, bulut tabanlı uygulamaların hızla tercih edilmesi  “Uç Veri Merkezi” konsepti çerçevesinde  dağıtık altyapı uygulamalarına olan ciddi talepleri ortaya çıkarmaktadır.

EAE EDGE Çözümleri, çeşitli ortam koşullarında herhangi bir alana (oda veya modüler/mobil alanlar) konuşlandırılarak verilerin kaynağında işlenebilmesine izin vererek, ilgili uzak noktalardan hizmet sağlayabilecek şekilde tasarlanmışlardır.

İleriye yönelik genişleme talepleri çerçevesinde anlık modüler büyüme, yer değiştirme, taşınma planlarının esnek şekilde gerçekleştirilmesini de sağlamaktadırlar.

EAE TIER READY AWARD

EAE’nin amacı, müşterilerine en uygun çözüm/tasarım şeklinde hizmet vermektir. EAE Tier Ready Sertifkasyonu ile uç bilgi işlem altyapısı kullanan müşterilerine büyük veri merkezleriyle aynı düzeyde güvenilirlik ve esneklik sunan EAE Edge Çözümü’ nü  TIER READY tasarım onayı çerçevesinde  sunmaktadır.

Tier Ready hakkında detaylı bilgi için Uptime Institute web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

EAE EDGE Çözümleri TIER III tasarımına göre TIER READY olarak 2 seçenek şeklinde sunulmaktadır.

EAE EDGE C1R40KW

AÇIKLAMA ÖZELLİKLER BİLGİ
IT Yükü (kW) 40kW Yedekli enerji alt yapısı, 2N. N+1 DX soğutma sistemi
Kabinet sayısı 8 kabinete kadar
Ortalama Yük  (kW/kabinet) 5 8 kabinet ile
Azami Yük (kW/kabinet) 8 5 kabinet ile
Soğutma Sistemi DX Front cooler, N+1 300mm genişlikte kabinet

EAE EDGE C2R80KW

AÇIKLAMA ÖZELLİKLER BİLGİ
IT Yükü (kW) 80kW Yedekli enerji alt yapısı, 2N. N+1 DX soğutma sistemi
Kabinet sayısı 16 kabinete kadar
Ortalama Yük  (kW/kabinet) 5 16 kabinet ile
Azami Yük (kW/kabinet) 10 8 kabinet ile
Soğutma Sistemi DX Front cooler, N+1 300mm genişlikte kabinet

    www.eaeelektroteknik.com web sitesindeki işlemlerim ve/veya üyelik işlemlerim sırasında verdiğim tüm kişisel verilerimin EAE ELEKTROTEKNİK A.Ş. tarafından 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında ve işbu web sitesinde yayınlanan Aydınlatma Metni'nde belirtilen amaçlarla sınırlı olarak işlenmesine, muhafaza edilmesine ve ürün/hizmet/faaliyetlerini yürütebilmek için işbirliği içerisinde olduğu üçüncü kişiler ile paylaşılmasına açık rızam ile onay veriyorum.

    Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması İşlenmesi ve Gizlilik Politikasına buradan ulaşabilirsiniz