Avantajlı Ölçülere 800mm Derinlik İlavesi

Seri üretime geçişin bize kazandırmış olduğu avantajları fiyat indirimi ve 1 günde stoktan teslim olarak siz değerli iş ortaklarımız ile paylaşıyoruz.

Şimdi avantajlı ölçülere 800mm derinliğindeki D Serisi ürünler de eklendi.

PanelMaster kalitesini sürekli ArGe testleri ile destekliyoruz.

Kablolarda aynı baralar gibi kısa devre durumunda manyetik alan kuvvetinden etkilenmekte ve kamçı etkisi ile yerinden kurtulmaya çalışmaktadır. Bu nedenle aynı baralar gibi doğru uzaklıklarda mesnetlenmeleri gerekmektedir.
PanelMaster pano sistemlerinde kullanılacak olan kablo bağlarının kısa devre dayanımlarının ve mesnetleme mesafelerinin belirlenmesi amacıyla gerçekleştirilen ArGe testleri videosunu buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Avantajlı Ölçüler

Bilindiği üzere geçtiğimiz yıl içinde yeni imalat tesisimizde hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız. Yeni yeteneklerimizle birlikte daha hızlı, ekonomik ve seri üretim teknikleri uygulayarak verimlilik arttırma çalışmaları gerçekleştirmekteyiz. Tüm bu çalışmaların meyvesini an itibari ile toplamaya başlıyoruz.
Seri üretime geçişin bize kazandırmış olduğu maliyet ve hızlı teslim avantajlarını, siz değerli iş ortaklarımızla paylaşmak amacıyla “Avantajlı Ürünler” adı altındaki çalışmamızı sizlere sunmaktayız.

Sistemde avantajlı ürünleri inceleyebilir ve avantaj indirimi uygulayabilirsiniz.